Oferta - Ośrodek Oleńka, Ustka

Na terenie całego obiektu dostępny jest dla gości bezprzewodowy bezpłatny internet o prędkości 1 Mb oraz TV Cyfra.

Oleńka, Ustka Oleńka położony jest 100m od plaży oraz 20m od portu w sąsiedztwie promenady nadmorskiej. Uwagę turystów zwraca nie tylko zabytkowy budynek, w którym jest Oleńka, ale i wystrój wnetrz - w klasycznym, angielskim stylu, który współtworzy cieply, pogodny klimat. W naszych apartamentach poczują się Państwo z pewnościa jak w domu, i to w domu urządzonym według Panstwa życzen! Wnętrza zachęcają nie tylko do relaksu, ale są rownież bardzo funkcjonalne: Stwarzają one idealną atmosferę dla wspólnych posiłkow, odpoczynku w zaciszu i kameralnych rozmów, zapewniając pełen komfort użytkowania.

Oleńka, Ustka Apartament marszałkowski znajduje się na ostatnim piętrze. Oferujemy w nim wpełni wyposażoną kuchnie, łazienkę z wanną narożną, sypialnie z widokiem na ogród oraz przestronny wielofunkcyjny salon (sekretarzyk ,sofy, stól jadalny). Stylowy wystrój apartametu i piękny widok z okna na wejście do portu na długo zapadną w pamięci naszych gości. Apartament jest przystosowany dla 4 osób dorosłych (ewentualnie 2 dorosłych i 3 dzieci).

Oleńka, Ustka W apartamencie dwupokojowym oferujemy salon, sypialnie z dwuosobowym lóżkiem i łazienka. W salonie znajduje się komplet wypoczynkowy z dwiema sofami i stylowymi meblami, budującymi ciepły klimat wnętrza. Z okna apartametu rozciaga się widok na ogród, na jego ciszę i zieleń. Apartament jest przystosowany dla 4 osób (np. 2 dorosłych i 2 dzieci).

Oleńka, Ustka Pokój dwuosobowy oferuje kameralną atmosferę odpoczynku łącząc przestronność i funcjonalność. Jest tu sypialnia, łazienka, zaś wejście otwiera tu przedpokój z wkompowaną weń szafą. Pokój jest przystosowany dla 2 osób.

Oleńka, Ustka Dla naszych gości zapewniamy parking i urokliwe tonące w zieleni miejsace - ogród wypoczynkowy. Wraz z obiektem, są to miejsca monitorowane, gdyż chcemy zapewnić pełne bezpieczeństwo odpoczywającym. Meble ogrodowe - dla dorosłych i dla dzieci, mozliwosc kozystania z grilla to tylko niektóre z zaproszeń w ofercie.
Każdy pokój w Oleńce posiada telefon, telewizor, radio i lodówkę. Istnieje możliwość doposażenia pokójow dla potrzeb małych dzieci (np. waniennkę do kąpieli, krzesełko do karmienia, łóżeczko turystyczne).

Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa wymaganiom i życzeniom rownież dzięki obsłudze i że zechcą Państwo powrócic do stylowej, nadbałtyckiej Oleńki ...

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Oleńka.